ПАРКАН ЖАЛЮЗІ CLASSIC Австрія Voestalpina 0,5мм ZM110 (гарантія 20р.)
Паркан Жалюзі Classic
|
|
|
Основні переваги
- Якісна сировина Voestalpine (Австрія)
- Покриття ZM110 — цинк + магній + алюміній
- Вища корозійна стійкість у порівнянні з Zn
- Оптимальна товщина для міцного та легкого монтажу — 0,5 мм
- Стильний зовнішній вигляд і двосторонній колір
Характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Тип профілю | Жалюзі CLASSIC |
| Метал | Voestalpine (Австрія) |
| Товщина металу | 0,5 мм |
| Антикорозійне покриття | ZM110 (цинк + магній) |
| Тип покриття | Поліестер, двосторонній |
| Гарантія | 20 років |
Геометрія ламелі
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Висота (ширина) ламелі | 11,2 см |
| Максимальна довжина | 5 м |
| Мінімальна довжина | 0,3 м |
| Товщина | 0,4–0,7 мм |
| Кількість штук на 1 м | 10–12 шт |
| Рекомендована довжина | 2,5 м |
Доступні кольори
*Відтінки кольорів можуть незначно відрізнятись залежно від налаштувань екрана.
Паркан жалюзі CLASSIC із австрійського металу Voestalpine — це відмінне рішення для тих, хто шукає поєднання надійності, стильного вигляду та європейської якості. Покриття ZM110 (цинк+магній) має кращу стійкість до корозії, ніж звичайне оцинкування, а товщина металу 0,5 мм гарантує стабільність і міцність конструкції.
Умови доставки
Стандартний термін виконання замовлення на паркан 5-14 робочих днів.
За узгодження у менеджера, термін виконання можна скоротити до 1 робочого дня.
Складські позиції товарів можуть відвантажуватися в день оплати (наявність уточнюйте).
Здійснюємо доставку на об'єкт спецрейсом, попутним транспортом або перевізниками. Товари можуть бути відправлені Новою Поштою, САТ або Делівері, по тарифах даних перевізників. При замовленні великого об’єму – доставка безкоштовна. Також доступний самовивіз зі складу в Івано-Франківську.
Оплата
Замовлення подається в роботу на виготовлення після оплати авансу в розмірі 10% від суми рахунку, але не менше 5 тис. грн. Повна оплата здійснюється по факту отримання товару.
При оплаті накладеним платежем комісію сплачує клієнт.
