ПАРКАН ЖАЛЮЗІ CLASSIC Італія Arvedi 0,45 мм Z140
Паркан Жалюзі Classic
|
|
|
Основні переваги
- Сталевий прокат від провідного виробника Arvedi (Італія)
- Антикорозійне покриття Z140 — оптимальний рівень цинку
- Товщина металу — 0,45 мм (легкий та достатньо жорсткий)
- Вигідна ціна при добрій якості покриття
Характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Тип профілю | Жалюзі CLASSIC |
| Метал | Arvedi (Італія) |
| Товщина металу | 0,45 мм |
| Цинкове покриття | Z140 г/м² |
| Покриття | Поліестер |
| Гарантія | 10 років |
Геометрія ламелі
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Висота (ширина) ламелі | 11,2 см |
| Максимальна довжина | 5 м |
| Мінімальна довжина | 0,3 м |
| Товщина | 0,4–0,7 мм |
| Кількість штук на 1 м | 10–12 шт |
| Рекомендована довжина | 2,5 м |
Доступні кольори
*Відтінки кольорів можуть незначно відрізнятися залежно від налаштувань екрану.
Паркан жалюзі CLASSIC із італійського металу Arvedi — це ідеальний баланс ціни, якості та дизайну. Завдяки товщині 0,45 мм та антикорозійному захисту Z140, конструкція є легкою в монтажі, але при цьому довговічною. Італійська сталь славиться стабільною якістю прокату, а палітра RAL дає можливість підібрати колір під будь-який екстер’єр.
Умови доставки
Стандартний термін виконання замовлення на паркан 5-14 робочих днів.
За узгодження у менеджера, термін виконання можна скоротити до 1 робочого дня.
Складські позиції товарів можуть відвантажуватися в день оплати (наявність уточнюйте).
Здійснюємо доставку на об'єкт спецрейсом, попутним транспортом або перевізниками. Товари можуть бути відправлені Новою Поштою, САТ або Делівері, по тарифах даних перевізників. При замовленні великого об’єму – доставка безкоштовна. Також доступний самовивіз зі складу в Івано-Франківську.
Оплата
Замовлення подається в роботу на виготовлення після оплати авансу в розмірі 10% від суми рахунку, але не менше 5 тис. грн. Повна оплата здійснюється по факту отримання товару.
При оплаті накладеним платежем комісію сплачує клієнт.
