ПАРКАН ЖАЛЮЗІ DOUBLE Австрія Voestalpina 0,5мм ZM110 (гарантія 20р.)
Телефонуйте - діє система знижок
Паркан Жалюзі Double — посилений дизайн та максимальна приватність
|
|
|
Переваги моделі:
- Європейський метал від Voestalpine (Австрія)
- Надійне цинк-магнієве покриття ZM110
- Товщина 0,5 мм — міцна та стабільна конструкція
- Витончений дизайн із ламелями DOUBLE
- Гарантія — 20 років
Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Тип профілю | Жалюзі DOUBLE |
| Метал | Voestalpine (Австрія) |
| Товщина металу | 0,5 мм |
| Покриття | ZM110 (цинк-магній) |
| Гарантія | 20 років |
Геометрія ламелі
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Висота (ширина) ламелі | 11,2 см |
| Максимальна довжина | 5 м |
| Мінімальна довжина | 0,3 м |
| Товщина | 0,4–0,7 мм |
| Кількість штук на 1 м | 10–12 шт |
| Рекомендована довжина | 2,5 м |
Доступні кольори
*Відтінки кольорів можуть незначно відрізнятись залежно від налаштувань екрана.
Залиште заявку, щоб отримати безкоштовний прорахунок під ваш розмір та консультацію спеціаліста.
Паркан жалюзі DOUBLE з австрійського металу Voestalpine — ідеальне поєднання європейської якості, міцності та сучасного дизайну. Завдяки профілю DOUBLE ламелі виглядають масивніше, конструкція виглядає щільнішою та монолітнішою. Покриття ZM110 забезпечує підвищену стійкість до корозії, що особливо важливо для регіонів з підвищеною вологістю або агресивним середовищем.
Умови доставки
Стандартний термін виконання замовлення на паркан 5-14 робочих днів.
За узгодження у менеджера, термін виконання можна скоротити до 1 робочого дня.
Складські позиції товарів можуть відвантажуватися в день оплати (наявність уточнюйте).
Здійснюємо доставку на об'єкт спецрейсом, попутним транспортом або перевізниками. Товари можуть бути відправлені Новою Поштою, САТ або Делівері, по тарифах даних перевізників. При замовленні великого об’єму – доставка безкоштовна. Також доступний самовивіз зі складу в Івано-Франківську.
Оплата
Замовлення подається в роботу на виготовлення після оплати авансу в розмірі 10% від суми рахунку, але не менше 5 тис. грн. Повна оплата здійснюється по факту отримання товару.
При оплаті накладеним платежем комісію сплачує клієнт.
