ПАРКАН ЖАЛЮЗІ DOUBLE Німеччина ThyssenKrup 0,5мм ZM130 (гарантія 25р.)
Паркан Жалюзі Double — посилений дизайн та максимальна приватність
|
|
|
Чому обирають саме цю модель?
- Преміальний метал від ThyssenKrupp (Німеччина)
- Антикорозійне покриття ZM130 — найкращий варіант для вологи
- Товщина 0,5 мм — стійкість до деформації
- Стильний дизайн із ламелями DOUBLE
- Гарантія — 25 років
Характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Тип профілю | Жалюзі DOUBLE |
| Метал | ThyssenKrupp (Німеччина) |
| Товщина металу | 0,5 мм |
| Покриття | ZM130 (цинк-магній) |
| Гарантія | 25 років |
Геометрія ламелі
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Висота (ширина) ламелі | 11,2 см |
| Максимальна довжина | 5 м |
| Мінімальна довжина | 0,3 м |
| Товщина | 0,4–0,7 мм |
| Кількість штук на 1 м | 10–12 шт |
| Рекомендована довжина | 2,5 м |
Доступні кольори
*Відтінки кольорів можуть незначно відрізнятись залежно від налаштувань екрана.Паркан жалюзі DOUBLE на базі німецького металу ThyssenKrupp — це преміальне рішення для тих, хто цінує якість, естетику та довговічність. Покриття ZM130 (цинк-магній) забезпечує вищий рівень захисту від корозії у порівнянні з традиційним цинком. Оптимальна товщина 0,5 мм та подвійна геометрія ламелі DOUBLE надають конструкції посилену жорсткість і візуальну масивність.
Умови доставки
Стандартний термін виконання замовлення на паркан 5-14 робочих днів.
За узгодження у менеджера, термін виконання можна скоротити до 1 робочого дня.
Складські позиції товарів можуть відвантажуватися в день оплати (наявність уточнюйте).
Здійснюємо доставку на об'єкт спецрейсом, попутним транспортом або перевізниками. Товари можуть бути відправлені Новою Поштою, САТ або Делівері, по тарифах даних перевізників. При замовленні великого об’єму – доставка безкоштовна. Також доступний самовивіз зі складу в Івано-Франківську.
Оплата
Замовлення подається в роботу на виготовлення після оплати авансу в розмірі 10% від суми рахунку, але не менше 5 тис. грн. Повна оплата здійснюється по факту отримання товару.
При оплаті накладеним платежем комісію сплачує клієнт.
