ПАРКАН ЖАЛЮЗІ ЯЛИНКА ПІВКРУГЛА Двосторонній метал Італія Arvedi 0,45мм Z140
Паркан Жалюзі Ялинка півкругла
Переваги:
- Європейська якість металу Arvedi
- Двостороннє декоративне покриття
- Захист від корозії та вигорання
- Сучасний вигляд та повна приватність
- Стійкість до деформацій
Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Тип профілю | Жалюзі Ялинка (півкругла) |
| Метал | Arvedi (Італія) |
| Товщина металу | 0,45 мм |
| Цинкове покриття | Z140 г/м² |
| Покриття | Поліестер, двосторонній |
| Гарантія | 10 років |
Геометрія ламелі
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Висота (ширина) ламелі | 11,2 см |
| Максимальна довжина | 5 м |
| Мінімальна довжина | 0,3 м |
| Товщина | 0,4–0,7 мм |
| Кількість штук на 1 м | 10–12 шт |
| Рекомендована довжина | 2,5 м |
Доступні кольори
*Відтінки кольорів можуть незначно відрізнятися залежно від налаштувань екрану.
Жалюзі Ялинка Півкругла — сучасне дизайнерське рішення для надійного і стильного захисту території. Унікальна форма ламелі забезпечує повну приватність, а подвійне покриття з обох сторін робить конструкцію стійкою до будь-яких погодних умов.
Цей тип паркану виготовлений з високоякісного металу Arvedi (Італія) товщиною 0,45 мм з цинковим шаром Z140. Покриття – поліестер двосторонній. Гарантія – 10 років.
Умови доставки
Стандартний термін виконання замовлення на паркан 5-14 робочих днів.
За узгодження у менеджера, термін виконання можна скоротити до 1 робочого дня.
Складські позиції товарів можуть відвантажуватися в день оплати (наявність уточнюйте).
Здійснюємо доставку на об'єкт спецрейсом, попутним транспортом або перевізниками. Товари можуть бути відправлені Новою Поштою, САТ або Делівері, по тарифах даних перевізників. При замовленні великого об’єму – доставка безкоштовна. Також доступний самовивіз зі складу в Івано-Франківську.
Оплата
Замовлення подається в роботу на виготовлення після оплати авансу в розмірі 10% від суми рахунку, але не менше 5 тис. грн. Повна оплата здійснюється по факту отримання товару.
При оплаті накладеним платежем комісію сплачує клієнт.
