ПАРКАН ЖАЛЮЗІ ЯЛИНКА ПІВКРУГЛА Словаччина U.S.Steel High Build 0,5мм Zn275 (гарантія 45р.)
Паркан Жалюзі Ялинка півкругла
Переваги:
- Преміальне поліестерне покриття High Build
- Жорстка і міцна форма ламелі
- Товщина цинку — 275 г/м²
- Надійна європейська якість U.S. Steel
- Тривалий термін служби — до 45 років
Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Тип профілю | Жалюзі Ялинка (півкругла) |
| Метал | U.S.Steel (Словаччина) |
| Товщина металу | 0,5 мм |
| Цинкове покриття | Zn275 г/м² |
| Покриття | High Build поліестер |
| Гарантія | 45 років |
Геометрія ламелі
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Висота (ширина) ламелі | 11,2 см |
| Максимальна довжина | 5 м |
| Мінімальна довжина | 0,3 м |
| Товщина | 0,4–0,7 мм |
| Кількість штук на 1 м | 10–12 шт |
| Рекомендована довжина | 2,5 м |
Доступні кольори
*Відтінки кольорів можуть незначно відрізнятись залежно від налаштувань екрана.
Жалюзі Ялинка Півкругла — це преміальний тип огорожі, який забезпечує повну приватність і сучасний вигляд вашої ділянки. Ламелі мають жорстку, півкруглу форму, завдяки чому конструкція виглядає масивною та захищеною з обох боків.
Метал від U.S. Steel (Словаччина) має захисне покриття Zn275 і товщину 0,5 мм. Покриття High Build поліестер відрізняється підвищеною товщиною шару, стійкістю до корозії, вигорання та механічних пошкоджень. Гарантія — до 45 років.
Умови доставки
Стандартний термін виконання замовлення на паркан 5-14 робочих днів.
За узгодження у менеджера, термін виконання можна скоротити до 1 робочого дня.
Складські позиції товарів можуть відвантажуватися в день оплати (наявність уточнюйте).
Здійснюємо доставку на об'єкт спецрейсом, попутним транспортом або перевізниками. Товари можуть бути відправлені Новою Поштою, САТ або Делівері, по тарифах даних перевізників. При замовленні великого об’єму – доставка безкоштовна. Також доступний самовивіз зі складу в Івано-Франківську.
Оплата
Замовлення подається в роботу на виготовлення після оплати авансу в розмірі 10% від суми рахунку, але не менше 5 тис. грн. Повна оплата здійснюється по факту отримання товару.
При оплаті накладеним платежем комісію сплачує клієнт.
